Jezus Chrystus
Król Polski

Intronizacja

Oznacza wyniesienie na tron. Uznanie Jezusa Chrystusa (Intronizacja w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Świebodzinie 31 października 2020 roku), jedynym Królem Polski, począwszy od sfery duchowieństwa a skończywszy na sferze świeckiej. Pan Jezus Chrystus jest od zawsze Królem Wszechświata, lecz u dziesiątek mistyków Bożych domagał się Intronizacji na Króla Polski, tak jak Intronizowana była Matka Boża – Królowa Polski. Tylko oficjalna 4 godzinna Intronizacja w Świebodzinie mogła uratować nasz kraj, który jest krajem wybranym, przed wszelakim złem. Od tego momentu zaczęło się oficjalne budowanie Królestwa Dwóch Serc Miłości w Polsce – Pana Jezusa, naszego Boga i Króla oraz Matki Bożej. Potwierdził ową Intronizację Pan Jezus jako przyjętą wielu wizjonerom, prorokom, mistykom Bożym, zarówno konsekrowanym, jak i świeckim. Wiadomym jest, iż zło to neguje jak tylko może, stąd wypiera ową Intronizację Pana Jezusa na Króla Polski, ale ich trud daremny, a Mały Sąd Ducha Świętego niebawem pokaże im ich błąd w tej sprawie, jak i wszystkie najmniejsze grzechy wszystkich ludzi na całym świecie.

Intronizuje się całą osobę, nie da się oderwać serca od reszty ciała. W 1973 roku Święty Jan Paweł II, ówczesny kardynał, mówił zresztą iż akt poświęcenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa odbył się w całym kraju, po wszystkich parafiach i Kościołach.

Podczas Intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski w świebodzińskim Sanktuarium, przed rozpoczęciem modlitw i 4 godzinnej Mszy Świętej Intronizacyjnej, było siedmiokrotne wezwanie Pana Boga Ducha Świętego, przez Niepokalane Serce Matki Bożej, z prośbą o otwarcie ludzkich serc w Narodzie Polskim na Panowanie w nich Pana Jezusa, co widziała pewna mistyczka, jak Jezus Chrystus ściągał z ludzkich serc kłódki.

Intronizacja- 31.10.2020 Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie

Peregrynacja

Oznacza uroczyste przenoszenie lub przewożenie w celach kultu religijnego figur, obrazów, relikwii, etc. Może mieć ona charakter lokalny, a także krajowy lub międzynarodowy. W czasie peregrynacji odbywają się specjalne Nabożeństwa i modlitwy.

Podczas peregrynacji Figury Jezusa Chrystusa Króla Polski, stwierdzono już wiele łask Bożych, uzdrowień, etc. Pan Jezus cały czas mówi, iż chce być między wszystkimi ludźmi w narodzie, w którym Króluje, stąd zapraszamy wszystkich kapłanów diecezjalnych, jak i ojców zakonnych, do zapraszania do swych Kościołów, figury Pana Jezusa Chrystusa, Króla Polski. Temu służy ta strona.